Skip to content

Cart

Your cart is empty

Continue shopping

Our bestsellers

Get-to-know_Pakete_Weingut-Dreissigacker_Produktfoto
Regular price105.00 €
4.5 litres (23.33 € / litre)

Tax included

Dreissigacker-Grauburgunder_Gutswein_Weingut-Dreissigacker_Freisteller
Regular price15.00 €
0.75 litres (20.00 € / litre)

Tax included, plus shipping

Dreissigacker-Weissburgunder_Gutswein_Weingut-Dreissigacker_Freisteller
Regular price15.00 €
0.75 litres (20.00 € / litre)

Tax included, plus shipping

Dreissigacker-Rose-neu_Gutswein_Weingut-Dreissigacker_Freisteller
Regular price15.00 €
0.75 litres (20.00 € / litre)

Tax included, plus shipping

Dreissigacker

Shaped by nature.Formed by time.

Discover the wines of Dreissigacker. Are you 18 or older?

Sweet wines

2 products
Rieslaner-Beerenauslese-Heiligkreuz-2008_Sussweine_Weingut-Dreissigacker_Freisteller
Regular price85.00 €
0.375 litres (226.67 € / litre)

Tax included, plus shipping

Shop exclusiveKolibri Riesling 2023
Regular price42.00 €
0.75 litres (56.00 € / litre)

Tax included, plus shipping

Sweet wines