Skip to content

Cart

Your cart is empty

Continue shopping

Our bestsellers

Get-to-know_Pakete_Weingut-Dreissigacker_Produktfoto
Regular price105.00 €
4.5 litres (23.33 € / litre)

Tax included

Dreissigacker-Grauburgunder_Gutswein_Weingut-Dreissigacker_Freisteller
Regular price15.00 €
0.75 litres (20.00 € / litre)

Tax included, plus shipping

Dreissigacker-Weissburgunder_Gutswein_Weingut-Dreissigacker_Freisteller
Regular price15.00 €
0.75 litres (20.00 € / litre)

Tax included, plus shipping

Dreissigacker-Rose-neu_Gutswein_Weingut-Dreissigacker_Freisteller
Regular price15.00 €
0.75 litres (20.00 € / litre)

Tax included, plus shipping

Dreissigacker

Shaped by nature.Formed by time.

Discover the wines of Dreissigacker. Are you 18 or older?

Accessories

8 products
Weingut-Dreissigacker_Shop_Pulltab
Regular price15.00 €

Tax included, plus shipping

JANNE3
Regular price79.00 €

Tax included, plus shipping

Magazin-V_Accessoires_Weingut-Dreissigacker_Produktfoto
Regular price15.00 €

Tax included, plus shipping

Accessoires_Magnumgeschenkkarton
Regular price15.00 €

Tax included, plus shipping

30Acker_Flaschen_Juli2020_015_(1)
Regular price6.50 €

Tax included, plus shipping

30Acker_20201020_peterbender_0036
Regular price7.50 €

Tax included, plus shipping

Weingut-Dreissigacker_Winelover-Bag_Shop
Regular price30.00 €
1 litres (30.00 € / litre)

Tax included, plus shipping

Shop exclusiveBILDSHOPGLAS
Regular price109.90 €
1 litres (109.90 € / litre)

Tax included, plus shipping

Accessories